Temná stránka oblečení z AliExpress

 

bez brandu, bílé tričko bez potisku,

AliExpress je tak známý v západní Evropě a Asii, jako Wish v Americe a to hlavně svým cenově dostupným zbožím, které se velmi podobá zboží, které prodávají velké korporáty. Ano, je pravda že velké firmy mohou mít výrobce v Číně, stejně jako AliExpress, ale jak je to s kvalitou? Jak si mohou drahé značky prodat bílé tričko bez potisku za astronomické částky?

Číst dál: Temná stránka oblečení z AliExpress

Kdy se využívá řez vodním paprskem?

Specializované řezání vodním paprskem je metoda, která umožňuje účinné oddělení prvků z různých materiálů. Tato technologie je však implementována pouze ve specializovaných závodech, jejichž moderní technické vybavení umožňuje bezpečné řezání tímto způsobem. Kdy přesně se řez vodním paprskem používá pro řezání materiálů? 

Číst dál: Kdy se využívá řez vodním paprskem?

Jak probíhá broušení a leštění mosazi?

Mosaz je slitina mědi a zinku obsahující až 40 % zinku. Může obsahovat další kovové přísady, jako je olovo, hliník, cín, mangan, železo, chrom a křemík. Taví se při teplotách pod 1000 ° C (v závislosti na druhu). Při teplotě vyšší než 907 ° C se hlavní slitinová mosazná složka, tj. Zinek, začíná odpařovat a způsobuje tvorbu strusky. 

Číst dál: Jak probíhá broušení a leštění mosazi?

Průmyslová vzduchotechnika pro výrobní haly

průmyslová vzduchotechnika

Průmyslová vzduchotechnika pro výrobní haly je zařízení, které řádně vypouští znečištěný vzduch z místa emise, omezuje jeho šíření v hale co nejvíce a současně zajišťuje přívod řádně vyčištěného a upraveného vzduchu pro potřeby zaměstnanců. Je třeba zvážit a naplánovat práci jak pro místní, tak pro všeobecné odsávání a přívodní větrání.

Číst dál: Průmyslová vzduchotechnika pro výrobní haly

Jak vybírat požární uzávěry?

požární uzávěry

Požadavky v oblasti požární ochrany v budovách vyplývající ze stávajících předpisů významně určují konstrukční řešení stavebních výrobků používaných pro tuto ochranu. Velmi užitečné pro projektanty a výrobci těchto výrobků jsou podrobné technické a stavební požadavky v oblasti požární ochrany, které vyplývají z mnoha formálních a právních dokumentů. Požární uzávěry jsou specifickým referenčním bodem při kontrole základních požadavků a funkčních a provozních parametrů nově vytvořených řešení výrobků požární ochrany. 

Číst dál: Jak vybírat požární uzávěry?

Poškozený obal neznamená poškozené zboží

Případy, kdy přepravní společnosti poškodily cestou k zákazníkovi obal zboží, jsou pro mnohé majitele e-shopů na denním pořádku a zároveň noční můrou. Zákazník produkt s poničeným obalem odmítá převzít. Má oprávněný strach, že by produkt uvnitř mohl vypadat stejně a chce si ušetřit nepříjemnosti s vyřizováním reklamace. Přitom produkt může být pod poničeným obalem naprosto v pořádku. Obchodník dobře ví, že daný kousek už nikdy neprodá za jeho původní cenu. Ani v případě, kdy je zboží stále v záruce, a proto se prodává jako rozbalené zboží. Právě z toho důvodu se v posledních letech značně rozšířily zvýhodněné nákupy produktů s poškozeným obalem. 

Číst dál: Poškozený obal neznamená poškozené zboží

Fitness činky pro začátečníky i pokročilé

fitness činky

Když se řekne slovo cvičení nebo ještě "hůř" posilování, co vás prvně napadne? Pravděpodobně to budou činky, ať už malé jednoručky nebo ty velké, které známe z posiloven. Fitness činky patří mezi základní náčiní každé posilovny ať už té domácí nebo naopak profesionální. Na trhu existují v různých variantách, hmotnostech a právě proto se těší značné oblibě. Cviky, které jsou postaveny pro činky zapojují velký počet svalů a šlach.

Číst dál: Fitness činky pro začátečníky i pokročilé

Ametyst je kámen s obrovskou ochrannou sílou

náušnice s ametystem

V přírodě existuje nespočetné množství kamenů, přičemž některé mají obrovskou sílu. Slyšeli jste například o tom, že se jantarové korálky používají u dětí proti bolesti zubů? Stejně tak třeba i ametyst má spoustu pozitivních vlastností, kvůli nimž si ho spousta lidí kupuje. Dokonce se dají sehnat i náušnice s ametystem.

Číst dál: Ametyst je kámen s obrovskou ochrannou sílou

Co je to ašvaganda neboli vitánie snodárná?

ašvaganda vitánie snodárná

Indický ženšen, ašvaganda vitánie snodárná, withania somnifera, vitánie spavá. Přesně tak se říká bylince známé několik tisíc let. Využití nachází především v ájurvédské medicíně. Vyskytuje se především v severozápadní Indii, přičemž se jedná o polokeř dosahující výšky zhruba jednoho metru. Ovšem k léčebným účelům se používá pouze jeho kořen, jenž slouží k regeneraci organismu, uvolnění od stresu a dodání energie. V neposlední řadě působí proti nespavosti.

Číst dál: Co je to ašvaganda neboli vitánie snodárná?

průmyslové podlahy

Samozřejmě je velice důležité myslet na ekologickou stránku věci. Pokud jste se rozhodli, že začnete podnikat v ekologickém zemědělství, neobejdete se ani bez skladu, kde uschováte všechny vypěstované plodiny a další eco materiál. Jestliže však chcete, aby vám sklad vydržel dlouhá léta a aby hlavně byl bezpečný pro pracovníky, nezapomeňte na zpevnění podlahy. V následujících řádcích vám představíme specialistu na průmyslové podlahy, který vám opraví i to, co na první pohled vypadá jako neopravitelné.

Číst dál: Potřebujete podlahy do skladu, kde pracujete s eco materiálem?


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4