Turnikety aneb kontrolujte docházku zaměstnancům

turnikety

Ostraha objektů a vrátní to nemají zcela jednoduché. Firmy si většinou najímají důchodce, aby nemuseli příliš platit, však to znáte. V případě nebezpečí nebo neoprávněného vniknutí do objektu je takový strážce bez kondice spíše na škodu. To je ale věc zcela jiná a hlavně na dlouhé povídání, v tomto článku se budeme bavit o turniketech, které se hodí zejména na vrátnice, kdy potřebujeme rychle zkontrolovat a "legitimovat" velký počet lidí během krátkého času. Moderní turnikety toho svedou mnohem víc, čtěte.

Číst dál: Turnikety aneb kontrolujte docházku zaměstnancům

ekologické zemědělství

Ekologické zemědělství je důležité pro dlouhodobou ochranu životního prostředí i lidí, kteří se zemědělství věnují. Pokud se o ekologické zemědělství zajímáte, ale nejste si úplně jistí, co všechno obnáší, máme pro vás pět prezentací, které vám pomohou zjistit víc.

Číst dál: 5 nejlepších prezentací na ekologické zemědělství ke stažení

ekologické zemědělství

Než se o ekologickém zemědělství začneme bavit o něco více, musíme si říct jeho základy. Jako je tomu u většiny věcí, i zemědělství má svá pravidla, obzvlášť to ekologické. Představíme si základy, na kterých ekologické zemědělství stojí.

Číst dál: Základní principy a pravidla ekologického zemědělství

Co je to ekologické zemědělství?

ekologické zemědělství

Pod názvem ekologické zemědělství si každý představuje něco jiného. Odborná literatura však ekologické, respektive organické zemědělství definuje jako způsob hospodaření, jenž se ohlíží na přirozené koloběhy a závislosti. Přistupuje mnohem etičtěji nejen k chovaným zvířatům, ale také chrání životní prostředí, šetří neobnovitelné zdroje a chrání zdraví populace naší planety. Stejně tak je cílem ekologického zemědělství udržet zaměstnanost v zemědělství jako takovém.

Číst dál: Co je to ekologické zemědělství?


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4