Alarm do garáže nebo šopy

alarmy na dveře

Potřebujete ochránit svůj majetek, ale nechcete natahovat kabely nebo ukrývat řídící jednotku alarmu? Právě pro vás je zde řešení, existují totiž minialarmy. Dobře, někdy se jim říká i alarmy na dveře. Pojďme si o nich povědět něco víc.

Co je to minialarm?

Jedná se o jeden z nejjednodušších ale také nejrychlejších prvků, kterými lze ochránit majetek před nenechavci. Stejně jako větší "bratři" dokáže i tento alarm aktivně reagovat na neoprávněné vstup do objektů. prostor. Jeho největší výhodou je snadná montáž, a ještě snadnější obsluha a údržba. Nabízí jednoduchou montáž a obsluhu. Tento typ alarmu je vhodný ve chvílích, kdy potřebujete ochránit chatu nebo zahradní domek, kde nemáte cennosti. Velmi často je však využívat jako doplněk hlavního alarmu, což funguje dobře.

Výhody a použití

Pořízením tohoto alarmu na dveře nebo okna získáte produkt, jehož poměr cena versus výkon je výborný! Za minimální náklady získáte spolehlivou ochranu různorodého majetku. Mnoho lidí jej volí zejména kvůli absenci kabelů a elektrických rozvodů. Funguje totiž na akumulátory. Nejpoužívanějším umístěním je v blízkosti oken a dveří. Chcete-li komplexnější ochranu, připlaťte si za přídavná magnetická čidla, která se napojují přímo do hlavního alarmu.

Kde jej lze naistalovat?

  1. Zajištění zadních vchodů.
  2. Zajištění sklepních okének.
  3. Zabezpečení zahradních domků a kůlen.
  4. Eliminace neoprávněného nakládání s cizí věcí.
  5. Monitorování zahradního nábytku a strojů.
  6. Hlídání vstupů do bazénu a jiných nebezpečných prostor.

Ovládání

Ovládání probíhá prostřednictvím jednoduché klávesnice. Ta je volitelným vybavením, které slouží pro případ nouzového ovládání alarmu. Zejména tehdy, vybije-li se vám smartphone. Poté nedojde k deaktivaci pomocí aplikace a je nutná klávesnice. Tu umisťujeme na snadno dostupná místa v blízkosti vchodu.

alarm na dveře

Konfigurátor alarmů

Potřebujete-li si vybrat vhodný alarm pro hlídání, domu, chaty nebo dětí. Navštivte konfigurátor alarmů na webu www.iqlalarm.cz. Zde si můžeme vybrat přesně ten pravý pro váš dům. Poté stačí objednat a zručný kutil jej zvládne naistalovat během pár hodin svépomocí.

 


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4