Poškozený obal neznamená poškozené zboží

Případy, kdy přepravní společnosti poškodily cestou k zákazníkovi obal zboží, jsou pro mnohé majitele e-shopů na denním pořádku a zároveň noční můrou. Zákazník produkt s poničeným obalem odmítá převzít. Má oprávněný strach, že by produkt uvnitř mohl vypadat stejně a chce si ušetřit nepříjemnosti s vyřizováním reklamace. Přitom produkt může být pod poničeným obalem naprosto v pořádku. Obchodník dobře ví, že daný kousek už nikdy neprodá za jeho původní cenu. Ani v případě, kdy je zboží stále v záruce, a proto se prodává jako rozbalené zboží. Právě z toho důvodu se v posledních letech značně rozšířily zvýhodněné nákupy produktů s poškozeným obalem. 

Vybavte si domácnost výhodně

Při zařizování domácnosti musíme často sáhnout hluboko do kapsy. Přitom dlouhý seznam s tím, co všechno ještě nutně potřebujeme, se nijak zvlášť nekrátí. Pokud chcete ušetřit na vybavení domácnosti, podívejte se na výrobky s poškozeným obalem. Jejich cena je o několik stovek až tisíce korun nižší než u kompletně nového produktu. Navíc na ně platí ještě minimálně dva roky záruka. 

Například koupě nové pračky může udělat velkou díru do rodinného rozpočtu. První variantou je samozřejmě hledat pračky ve slevě. Jenže někdy jsou slevy jen naoko nasazeny k původní ceně. Před nákupem si raději detailně prověřte zlevněné pračky na zbožových srovnávačích typu Heureka nebo Zbozi.cz. Tady si alespoň uděláte hrubou představu, v jaké cenové relaci se pohybují nejlevnější pračky. Po srovnání sami uvidíte, že rozbalené zboží se prodává opravdu za bezkonkurenční ceny, které neohrozí ani dočasné slevy.

Výhodná cena, nebo nepoškozený obal?

Dejte raději přednost výhodné ceně před mírně poškozeným obalem. Funkci výrobku obal neovlivní. Nemusíte se tedy bát již rozbalených praček a dalších produktů. Mohly být například vystavené na prodejně či veletrhu s domácími spotřebiči. Tyto kousky mají sem tam sice pár oděrek na kráse, ale jsou jedny z těch nejopečovávanějších. Všechny vystavené pračky, sušičky, ledničky atd. - jsou vždy nablýskané a neudrží se na nich dlouho ani smítko prachu. Bohužel občas se zákazníkům podaří je při prohlížení nechtěně maličko poškrábat. 

Může se taky stát, že vybraný typ pračky zákazníkovi ani po dlouhém vybírání nakonec nesedí do interiéru. Na vině mohou být rozměry, barva nebo před prvním praním zákazník zjistí, že by mu více vyhovovalo otevírání pračky ze shora místo z boku. Důvody jsou různé. Ve všech případech se ale nová pračka vrací po pár dnech zpátky k prodejci. Tomu nezbývá nic jiného než snížit původní cenu stále plně funkčního zboží, aby ho ještě prodal. Nejlevnější pračky hledají jenom druhého majitele. Podívejte se náš zvýhodněný sortiment praček od výrobců Bosch, Samsung, Beko, Siemens, LG, AEG nabízený za nejnižší ceny.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4