Techman robot najde uplatnění i v ekologickém zemědělství

techman robot

Přestože si to možná nechcete připustit, automatizace zasahuje do všech odvětví, dokonce i do natolik specifického, jako je ekologické zemědělství. Pokud přemýšlíte, že do svého podniku pořídíte také kolaborativní roboty, jejichž úkolem je usnadnit a urychlit práci zaměstnancům, je nejvyšší čas. Pořizovací ceny už nejsou tak vysoké, jako tomu bylo před několika lety, navíc jejich funkce se neustále zdokonalují. V následujících řádcích vám představíme konkrétně Techman robota.

Kolaborativní roboty se prodírají do popředí pro svou užitečnost. Oblíbenosti se těší především kolaborativní šestiosý robot, jenž disponuje integrovaným chytrým kamerovým systémem. Způsob nastavení je intuitivní, opakovatelnost bezkonkurenční. Techman robot má nosnost až 14 kilogramů, záleží na konkrétním modelu.

Vestavěný inteligentní vizuální systém

Techman robot se pyšní dokonalou integrací vizuálního systému s hardwarovým i softwarovým vybavením. Jestliže vaši pracovníci dříve zkoumali neznámé a komplikované vizuální součástky, zřejmě jim to zabralo spoustu času. S kolaborativní robotem je však takové zkoumání jednodušší, rychlejší a pro pracovníka hlavně bez jakýchkoliv komplikací.

V neposlední řadě se pyšní robotickým viděním, za což přístroj dostal uznání od mnoha výrobců robotů. Funkce zvládne párovat totemy, polohovat objekty, ba dokonce identifikovat čárový kód či rozlišit barvy.

Kde si kolaborativní rameno objednat?

Jestliže hledáte specialistu, jenž se zabývá výrobou a prodejem kolaborativních robotů, podívejte se na nabídku společnosti ZLÍN ROBOTICS. V její nabídce najdete také výše popisovaný Techman robot. Spokojeni budete po všech stránkách, tedy jak s přístupem firmy, tak i s cenovou politikou.


Kontakt

Chcete zde publikovat článek, nebo získat zpětný odkaz?
Kontaktujte nás e-mailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4